children of bodom - oops! i did it again (britn...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 18.09.2010 22:40:57
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: children of bodom, oops! i did it again (britn..., children, of, bodom, oops, did, it, again, britney
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

children_of_bodom_-_oops!_i_did_it_again_(britn....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sekund. Piosenka ta nosi tytuł "oops! i did it again (britn...", której autorem jest children of bodom. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Do tego momentu żaden użytkownik nie zapisał ani razu utworu muzycznego children of bodom - oops! i did it again (britn.... Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz oops! i did it again (britn...? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

children of bodom jest sławnym i lubianym twórcą w świecie muzyki. Tworzone przez niego kawałki w mgnieniu oka stają się popularnymi hitami. Analogicznie dzieje się z oops! i did it again (britn.... Download tego utworu możesz zrobić właśnie tutaj. Jedynie parę kliknięć wystarczy, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę lub inne strony, żeby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Wolisz posłuchać utworów na wieży lub w telefonie? Więc nie zwlekaj - ściągnij children of bodom - oops! i did it again (britn... i słuchaj jej gdzie zapragniesz, bez żadnych trudności.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Wszystko jest zupełnie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wybraniem utworu i pobraniem go. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla osób, które chcą przedtem zapoznać się z danym albumem lub piosenką, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie brać niczego na ślepo i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli taki kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednakże oops! i did it again (britn..., którego twórcą jest children of bodom, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj