Babes in Toyland - Jungle Train

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:37
Data dodania: 18.09.2010 22:45:35
Rozmiar pliku: 2,40 MB
Tagi: Babes in Toyland, Jungle Train, babes, in, toyland, jungle, train
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Babes_in_Toyland_-_Jungle_Train.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar dwa i czterdzieści setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści siedem sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Jungle Train", którego autorem jest Babes in Toyland. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Utwór Babes in Toyland - Jungle Train nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Babes in Toyland - Jungle Train. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Babes in Toyland bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Jungle Train, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tu piosenki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest jedynie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Jungle Train, autorstwa Babes in Toyland. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiego powodu Babes in Toyland - Jungle Train jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj