Goldfinger - Tell Me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:15
Data dodania: 18.09.2010 22:46:58
Rozmiar pliku: 2,06 MB
Tagi: Goldfinger, Tell Me
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Goldfinger_-_Tell_Me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej dwa i sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i piętnaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa Goldfinger, którego nazwa to Tell Me. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał nigdy utworu muzycznego Goldfinger - Tell Me. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tell Me. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Goldfinger, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Goldfinger - Tell Me, a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Tell Me? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj