CCu - Kobieta

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 18.09.2010 22:48:30
Rozmiar pliku: 3,67 MB
Tagi: CCu, Kobieta, hip-hop2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

CCu_-_Kobieta.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz uruchomioną to trzy i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to cztery minuty i zero sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy CCu, którego tytuł brzmi Kobieta. Utwór mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik CCu - Kobieta nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 CCu - Kobieta do pobrania możesz wyszukać wpisując:
CCu - Kobieta download, download CCu - Kobieta, pobierz CCu - Kobieta, CCu - Kobieta pobierz, pobierz mp3 CCu - Kobieta, download mp3 CCu - Kobieta, CCu - Kobieta pobierz mp3, CCu - Kobieta mp3 pobierz, zippy CCu - Kobieta zippy, chomikuj CCu - Kobieta chomikuj, CCu - Kobieta mp3 download, darmowe mp3 CCu - Kobieta, CCu - Kobieta download mp3, lub CCu - Kobieta mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się CCu - Kobieta. Czy warto się z tym zapoznać?

CCu bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Kobieta, znakomita kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tutaj kawałki są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można napotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i darmowe. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Kobieta, której autorem jest CCu, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, dlaczego CCu - Kobieta jest ostatnio tak znana. CCu nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj