CCu - Emocje

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:01
Data dodania: 18.09.2010 22:48:30
Rozmiar pliku: 1,85 MB
Tagi: CCu, Emocje, hip-hop2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

CCu_-_Emocje.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około jeden i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i jeden sekunde. Odtwarzasz kawałek o tytule "Emocje", którego autorem jest CCu. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka CCu - Emocje nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 CCu - Emocje do pobrania możesz wyszukać wpisując:
CCu - Emocje download, download CCu - Emocje, pobierz CCu - Emocje, CCu - Emocje pobierz, pobierz mp3 CCu - Emocje, download mp3 CCu - Emocje, CCu - Emocje pobierz mp3, CCu - Emocje mp3 pobierz, zippy CCu - Emocje zippy, chomikuj CCu - Emocje chomikuj, CCu - Emocje mp3 download, darmowe mp3 CCu - Emocje, CCu - Emocje download mp3, lub CCu - Emocje mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się CCu - Emocje. Czy warto przesłuchać ten utwór?

CCu bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Jak większość początkujących artystów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Emocje, znakomita kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Emocje, autorstwa CCu, to znakomita melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiej przyczyny CCu - Emocje jest ostatnio trendy. CCu nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj