White Stripes - Jolene

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:34
Data dodania: 18.09.2010 22:51:29
Rozmiar pliku: 4,90 MB
Tagi: White Stripes, Jolene, white, stripes, rock, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

White_Stripes_-_Jolene.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży cztery i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści cztery sekundy. To jeden z piosenek autorstwa White Stripes, której tytuł to Jolene. Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka White Stripes - Jolene nie została jak na razie ani razu pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Ogrom utworów jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz Jolene? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

White Stripes to lubiany i modny autor sceny muzycznej. Tworzone przez niego kawałki błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z Jolene. Download tego pliku możesz zrobić właśnie tutaj. Jedynie parę kliknięć wystarczy, abyś mógł ominąć Wrzutę lub podobne strony, aby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Wolisz posłuchać piosenek na wieży lub w telefonie? Więc nie zwlekaj - ściągnij White Stripes - Jolene i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest zupełnie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za dostęp do pliku. Ściąganie utworów z Wrzuty to znakomite wyjście dla tych, którzy wolą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a dopiero po tym to kupić.

Nie ściągaj niczego na ślepo i nie zaśmiecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Gdy taki utwór Ci się nie spodoba, w każdym momencie możesz przejść do innego. Ale Jolene, autorstwa White Stripes, jest ostatnio na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj