DJ Egadz - Have some guts kid

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 18.09.2010 22:53:38
Rozmiar pliku: 3,29 MB
Tagi: DJ Egadz, Have some guts kid
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Egadz_-_Have_some_guts_kid.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i dwadzieścia dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy DJ Egadz, której tytuł to Have some guts kid. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Utwór DJ Egadz - Have some guts kid nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby DJ Egadz - Have some guts kid. Czy warto tego posłuchać?

DJ Egadz jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Have some guts kid, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na podobnych serwisach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Have some guts kid, w wykonaniu DJ Egadz. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny DJ Egadz - Have some guts kid jest obecnie trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj