Dark Passager

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:22
Data dodania: 18.09.2010 23:03:11
Rozmiar pliku: 5,42 MB
Tagi: 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dark_Passager.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży pięć i czterdzieści dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Znajdziesz tutaj utwór Dark Passager do pobrania.Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Dark Passager do dzisiaj. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Dark Passager do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Dark Passager download, download Dark Passager, pobierz Dark Passager, Dark Passager pobierz, pobierz mp3 Dark Passager, download mp3 Dark Passager, Dark Passager pobierz mp3, Dark Passager mp3 pobierz, zippy Dark Passager zippy, chomikuj Dark Passager chomikuj, Dark Passager mp3 download, darmowe mp3 Dark Passager, Dark Passager download mp3, lub Dark Passager mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dark Passager. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Dark Passager, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Dark Passager, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Dark Passager? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj