[by KazioM] Sekret - S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 26:02
Data dodania: 18.09.2010 23:06:44
Rozmiar pliku: 5,96 MB
Tagi: [by KazioM] Sekret, S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)..., by, kaziom, sekret, radoio, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

[by_KazioM]_Sekret_-_S.E.K.R.E.T._(Radoio_Edit)....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży pięć i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to dwadzieścia sześć minut i dwa sekundy. Jest to kawałek o tytule "S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)...", którego autorem jest [by KazioM] Sekret. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Utwór [by KazioM] Sekret - S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)... nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi [by KazioM] Sekret - S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit).... Czy warto tego posłuchać?

[by KazioM] Sekret bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)..., niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych u nas piosenek jest absolutnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)..., autorstwa [by KazioM] Sekret. Nie zwlekaj, aż [by KazioM] Sekret - S.E.K.R.E.T. (Radoio Edit)... stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. [by KazioM] Sekret nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj