Arctic Monkeys - 505

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 18.09.2010 23:20:31
Rozmiar pliku: 7,74 MB
Tagi: Arctic Monkeys, 505, arctic, monkeys
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Arctic_Monkeys_-_505.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz ma rozmiar siedem i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzynaście sekund. To kawałek tytułem "505", którego autorem jest Arctic Monkeys. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Arctic Monkeys - 505 do tej pory. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bez problemów zdobywają rzesze nowych sympatyków, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Nie inaczej jest z przebojem 505, wykonywanym przez Arctic Monkeys. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie chciałbyś sam przekonać się, czym jest Arctic Monkeys - 505? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o 505, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Arctic Monkeys? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na różnych, niebezpiecznych stronach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Arctic Monkeys - 505, pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Ciebie. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, wspaniałymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj