Shakira - Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX )

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 18.09.2010 23:21:43
Rozmiar pliku: 4,22 MB
Tagi: Shakira, Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ), hips, dont, lie, dejot, gruby, remix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shakira_-_Hips_Dont_Lie_(_DeJot_Gruby_REMIX_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i cztery sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Shakira, którego tytuł to Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ). Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Shakira - Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ). Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Shakira - Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ). Czy warto tego posłuchać?

Shakira jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ), znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są zupełnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ), autorstwa Shakira, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Shakira - Hips Dont Lie ( DeJot Gruby REMIX ) stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Shakira nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj