Afrika Bambataa & Soul Sonic Force - Planet Roc...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:18
Data dodania: 18.09.2010 23:28:31
Rozmiar pliku: 8,52 MB
Tagi: Afrika Bambataa & Soul Sonic Force, Planet Roc...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Afrika_Bambataa_&_Soul_Sonic_Force_-_Planet_Roc....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to osiem i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to dziewięć minut i osiemnaście sekund. To utwór o tytule "Planet Roc...", którego wykonawcą jest Afrika Bambataa & Soul Sonic Force. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Afrika Bambataa & Soul Sonic Force - Planet Roc... nie został dotychczas ani razu pobrany. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco się zaciera - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Afrika Bambataa & Soul Sonic Force - Planet Roc.... Dlaczego właśnie ten utwór?

Afrika Bambataa & Soul Sonic Force jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Planet Roc..., niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są absolutnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Planet Roc..., autorstwa Afrika Bambataa & Soul Sonic Force, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Afrika Bambataa & Soul Sonic Force - Planet Roc... i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj