6-08.Motywacja bez granic - Działaj jak bohater

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:55
Data dodania: 18.09.2010 23:31:13
Rozmiar pliku: 2,25 MB
Tagi: 08.Motywacja bez granic, Działaj jak bohater, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

6-08.Motywacja_bez_granic_-_Działaj_jak_bohater.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz zajmuje dwa i dwadzieścia pięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to utwór tytułem "Działaj jak bohater", którego autorem jest 08.Motywacja bez granic. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego 6-08.Motywacja bez granic - Działaj jak bohater do tego momentu. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy wiernych sympatyków, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Tak samo jest z przebojem Działaj jak bohater, wykonywanym przez 08.Motywacja bez granic. Kawałek ten błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie chciałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi 6-08.Motywacja bez granic - Działaj jak bohater? Ściągnij mp3 z naszej strony, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Działaj jak bohater, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój 08.Motywacja bez granic? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdej empetrójki z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, podejrzanych stronach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu hasła, na przykład 6-08.Motywacja bez granic - Działaj jak bohater, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj