Hannah Montana - Kiss It Good Bye

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 18.09.2010 23:42:29
Rozmiar pliku: 2,58 MB
Tagi: Hannah Montana, Kiss It Good Bye, hannah, montana, kiss, it, good, bye
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hannah_Montana_-_Kiss_It_Good_Bye.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży dwa i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Hannah Montana, którego nazwa to Kiss It Good Bye. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Hannah Montana - Kiss It Good Bye do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Kiss It Good Bye, której autorem jest Hannah Montana, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, na przykład Hannah Montana - Kiss It Good Bye, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Kiss It Good Bye? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj