Elvenking - disillusions reel

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:20
Data dodania: 18.09.2010 23:55:51
Rozmiar pliku: 2,14 MB
Tagi: Elvenking, disillusions reel, disillusions, reel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Elvenking_-_disillusions_reel.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to dwa i czternaście setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia sekund. To jeden z piosenek autorstwa Elvenking, której tytuł to disillusions reel. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku audio Elvenking - disillusions reel. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe piosenki i nowe albumy, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o disillusions reel, wykonywanym przez Elvenking. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy zdania ludzi za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Elvenking - disillusions reel? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o disillusions reel, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Elvenking? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Właśnie teraz skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne portale, na których poszukiwałeś bezpłatnych empetrójek - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu tekstu, dla przykładu Elvenking - disillusions reel, dostaniesz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj