TheNaturat - Prawa przyrodzone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:35
Data dodania: 18.09.2010 23:55:52
Rozmiar pliku: 5,92 MB
Tagi: TheNaturat, Prawa przyrodzone, Denaturat, Prawo, Prawa, Szydłowiec
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

TheNaturat_-_Prawa_przyrodzone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje pięć i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzydzieści pięć sekund. Słuchasz utwór o tytule "Prawa przyrodzone", którego wykonawcą jest TheNaturat. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio TheNaturat - Prawa przyrodzone. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Prawa przyrodzone, którą wykonuje TheNaturat, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu TheNaturat - Prawa przyrodzone, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie prostych do zrobienia rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon Prawa przyrodzone? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj