4.ArmaGedon PRW - Wyłamani (Skit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 19.09.2010 00:15:16
Rozmiar pliku: 3,54 MB
Tagi: 4.ArmaGedon PRW, Wyłamani (Skit), uwaga, asyka, armagedon, prw, wyłamani, rap, podziemie, love, seks, powiedz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

4.ArmaGedon_PRW_-_Wyłamani_(Skit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz uruchomioną to trzy i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Uruchomiłeś utwór tytułem "Wyłamani (Skit)", którego autorem jest 4.ArmaGedon PRW. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego 4.ArmaGedon PRW - Wyłamani (Skit) do tego momentu. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Wyłamani (Skit), którą wykonuje 4.ArmaGedon PRW, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład 4.ArmaGedon PRW - Wyłamani (Skit), a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do zrobienia rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Wyłamani (Skit)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj