325 Dedektyw - Pościel z kory

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:49
Data dodania: 19.09.2010 00:15:31
Rozmiar pliku: 319 KB
Tagi: 325 Dedektyw, Pościel z kory
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

325_Dedektyw_-_Pościel_z_kory.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży trzysta dziewiętnaście i zero setnych kilobajta. A jego długość oscyluje na jeden minute i czterdzieści dziewięć sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "Pościel z kory", którego wykonawcą jest 325 Dedektyw. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Jak na razie nikt nie pobrał ani razu pliku mp3 325 Dedektyw - Pościel z kory. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Pościel z kory, którą wykonuje 325 Dedektyw, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, na przykład 325 Dedektyw - Pościel z kory, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Pościel z kory? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj