riceboy_sleeps-stokkseyri

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:48
Data dodania: 19.09.2010 00:16:57
Rozmiar pliku: 9,88 MB
Tagi: riceboy_sleeps, stokkseyri
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

riceboy_sleeps-stokkseyri.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży dziewięć i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to dziesięć minut i czterdzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "stokkseyri", której autorem jest riceboy_sleeps. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Utwór riceboy_sleeps-stokkseyri nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu stokkseyri. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest riceboy_sleeps - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, dla przykładu riceboy_sleeps-stokkseyri, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do realizacji rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 stokkseyri? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Być może marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj