Kasey Taylor - Coconuts

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 11:46
Data dodania: 19.09.2010 00:24:54
Rozmiar pliku: 10,8 MB
Tagi: Kasey Taylor, Coconuts
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kasey_Taylor_-_Coconuts.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje dziesięć i osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jedenaście minut i czterdzieści sześć sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Kasey Taylor, którego tytuł brzmi Coconuts. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Piosenka Kasey Taylor - Coconuts nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się odwiedzić świat muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik darmowych piosenek, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Coconuts? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż myślisz.

Kasey Taylor jest znanym i poważanym twórcą sceny muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z Coconuts. Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tutaj. Tylko kilka kliknięć potrzeba, byś mógł omijać Wrzutę czy inne strony, by słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz włączyć piosenki w odtwarzaczu albo na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz Kasey Taylor - Coconuts i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za free, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić niczego poza wybraniem przeboju i ściągnięciem go. Ściąganie hitów z Wrzuty to świetne wyjście dla tych, którzy chcą przedtem zaznajomić się z danym albumem lub piosenką, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, żeby nie brać niczego po omacku i nie zaśmiecać sobie komputera. Jeżeli taki utwór nie wpasuje się w Twój gust, zawsze możesz wybrać inny. Ale Coconuts, który stworzył Kasey Taylor, jest od niedawna na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj