Flevans - Pickinit

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:52
Data dodania: 19.09.2010 00:27:23
Rozmiar pliku: 11,2 MB
Tagi: Flevans, Pickinit, electronic, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Flevans_-_Pickinit.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej jedenaście i dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Flevans, którego nazwa brzmi Pickinit. Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Flevans - Pickinit nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten plik mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Ogromna ilość kawałków jest w zasięgu ręki, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Pickinit? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż myślisz.

Flevans to ceniony i sławny twórca na scenie muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Podobnie dzieje się z Pickinit. Download tego pliku możesz zrobić właśnie tutaj. Tylko parę kliknięć potrzeba, abyś mógł ominąć Wrzutę lub inne witryny, by cieszyć się tą piosenką.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz włączyć piosenki w odtwarzaczu lub na wieży? Więc nie zwlekaj - pobierz Flevans - Pickinit i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co istotne, nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienie mp3 do pobrania. Wszystko jest zupełnie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz robić nic poza wybraniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla tych, którzy wolą najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, a w następstwie tego to kupić.

Nie ściągaj piosenek w ciemno i nie zaśmiecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Jeżeli ten kawałek Ci się nie spodoba, zawsze jesteś w stanie wybrać inny. Jednak Pickinit, autorstwa Flevans, jest teraz bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj