o.s.t.r. - track15

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 19.09.2010 11:46:15
Rozmiar pliku: 2,88 MB
Tagi: o.s.t.r., track15, ostr, szalonykefir, szalonykefirek, szalony, kefir
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

o.s.t.r._-_track15.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "track15", której wykonawcą jest o.s.t.r.. Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego kawałka żaden użytkownik nie dopasował jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego o.s.t.r. - track15 do tego momentu. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się o.s.t.r. - track15. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

o.s.t.r. jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być track15, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można napotkać na podobnych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Puść w niepamięć wieczne czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na track15, w wykonaniu o.s.t.r.. Nie czekaj, aż o.s.t.r. - track15 stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. o.s.t.r. nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj