O.S.T.R. - Track15

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 19.09.2010 11:46:15
Rozmiar pliku: 4,16 MB
Tagi: O.S.T.R., Track15, ostr, hip-hop, 2010-02-26
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

O.S.T.R._-_Track15.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar cztery i szesnaście setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i osiem sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy O.S.T.R., której tytuł brzmi Track15. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio O.S.T.R. - Track15. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko się zaciera - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się O.S.T.R. - Track15. Czemu właśnie ten utwór?

O.S.T.R. jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Track15, świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu jest tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Track15, której autorem jest O.S.T.R., to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu O.S.T.R. - Track15 jest teraz trendy. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj