O.S.T.R. - Track15

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 19.09.2010 11:46:15
Rozmiar pliku: 4,16 MB
Tagi: O.S.T.R., Track15, ostr, hip-hop, 2010-02-26
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

O.S.T.R._-_Track15.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar cztery i szesnaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i osiem sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez O.S.T.R., którego nazwa to Track15. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego O.S.T.R. - Track15. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Track15. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest O.S.T.R. - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, dla przykładu O.S.T.R. - Track15, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania chwytów, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na telefon Track15? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj