The Human League - Only After Dark

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 19.09.2010 11:47:45
Rozmiar pliku: 5,30 MB
Tagi: The Human League, Only After Dark, electronic, 1980, new, wave, romantic, 80s
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Human_League_-_Only_After_Dark.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży pięć i trzydzieści setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. To jeden z wielu utworów nagranych przez The Human League, którego nazwa brzmi Only After Dark. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Plik The Human League - Only After Dark nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Only After Dark. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją The Human League - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład The Human League - Only After Dark, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Only After Dark? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych artystów. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj