Dido - White Flag

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 19.09.2010 11:54:35
Rozmiar pliku: 3,40 MB
Tagi: Dido, White Flag, white, flag, other, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dido_-_White_Flag.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to około trzy i czterdzieści setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Jest to piosenka tytułem "White Flag", której wykonawcą jest Dido. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Dido - White Flag. Żaden użytkownik do dziś nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby Dido - White Flag. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Dido bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży White Flag, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tu kawałki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest White Flag, której kompozytorem jest Dido. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego Dido - White Flag jest obecnie na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj