DNA/GAL - Niewidzialni

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:32
Data dodania: 19.09.2010 12:27:11
Rozmiar pliku: 6,67 MB
Tagi: DNA/GAL, Niewidzialni, dnagal, pop, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DNA/GAL_-_Niewidzialni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar sześć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i trzydzieści dwa sekundy. To utwór o tytule "Niewidzialni", którego wykonawcą jest DNA/GAL. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 DNA/GAL - Niewidzialni. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Niewidzialni. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest DNA/GAL - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego piosenek gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, jak choćby DNA/GAL - Niewidzialni, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz skopiować na telefon Niewidzialni? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy utworów i poznanie nowych wykonawców. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj