Sum 41- Scottie Doesnt Know

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 19.09.2010 12:46:51
Rozmiar pliku: 2,70 MB
Tagi: Sum 41, Scottie Doesnt Know
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sum_41-_Scottie_Doesnt_Know.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej dwa i siedemdziesiąt setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Scottie Doesnt Know", której autorem jest Sum 41. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Sum 41- Scottie Doesnt Know do tego momentu. Nikt dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe płyty, które od razu zdobywają serca fanów. Takim artystą jest właśnie Sum 41, a najnowszy przebój Scottie Doesnt Know jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Zapewne pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Sum 41- Scottie Doesnt Know? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Scottie Doesnt Know, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Sum 41? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie każdej empetrójki z tego serwisu. Od dziś skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych portali - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie rozbudowanego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Sum 41- Scottie Doesnt Know, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest pobranie porządnej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo piosenek, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj