STinKO-Powiedz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 19.09.2010 13:06:20
Rozmiar pliku: 2,70 MB
Tagi: STinKO, Powiedz, rap, hip, hop, rzeszow
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

STinKO-Powiedz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży dwa i siedemdziesiąt setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to piosenka tytułem "Powiedz", której autorem jest STinKO. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka STinKO-Powiedz nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 STinKO-Powiedz do pobrania możesz wyszukać wpisując:
STinKO-Powiedz download, download STinKO-Powiedz, pobierz STinKO-Powiedz, STinKO-Powiedz pobierz, pobierz mp3 STinKO-Powiedz, download mp3 STinKO-Powiedz, STinKO-Powiedz pobierz mp3, STinKO-Powiedz mp3 pobierz, zippy STinKO-Powiedz zippy, chomikuj STinKO-Powiedz chomikuj, STinKO-Powiedz mp3 download, darmowe mp3 STinKO-Powiedz, STinKO-Powiedz download mp3, lub STinKO-Powiedz mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi STinKO-Powiedz. Czy warto przesłuchać ten utwór?

STinKO jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Powiedz, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tu piosenek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można spotkać na podobnych stronach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Powiedz, której autorem jest STinKO, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny STinKO-Powiedz jest obecnie na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj