04-molesta_ewenement-wszystko_wporzo_(feat._jam...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 19.09.2010 13:40:50
Rozmiar pliku: 3,55 MB
Tagi: molesta_ewenement, wszystko_wporzo_(feat._jam..., molesta, ewenement, wszystko, wporzo, jamal, grizzle, hip, hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04-molesta_ewenement-wszystko_wporzo_(feat._jam....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. To jeden z utworów wykonawcy molesta_ewenement, którego nazwa brzmi wszystko_wporzo_(feat._jam.... Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego 04-molesta_ewenement-wszystko_wporzo_(feat._jam.... Żaden użytkownik do dziś nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład wszystko_wporzo_(feat._jam.... Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją molesta_ewenement - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 04-molesta_ewenement-wszystko_wporzo_(feat._jam..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 wszystko_wporzo_(feat._jam...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj