Bad Boys Blue - Baby Come Home

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:05
Data dodania: 19.09.2010 13:41:09
Rozmiar pliku: 4,24 MB
Tagi: Bad Boys Blue, Baby Come Home
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bad_Boys_Blue_-_Baby_Come_Home.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to cztery i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i pięć sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Bad Boys Blue, której tytuł to Baby Come Home. Plik mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku Bad Boys Blue - Baby Come Home. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Baby Come Home. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Bad Boys Blue - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Bad Boys Blue - Baby Come Home, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Baby Come Home? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj