lukasz zagrobelny-zapomnialas mnie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:50
Data dodania: 19.09.2010 13:42:41
Rozmiar pliku: 3,51 MB
Tagi: lukasz zagrobelny, zapomnialas mnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

lukasz_zagrobelny-zapomnialas_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sekund. To jeden z utworów wykonawcy lukasz zagrobelny, którego tytuł brzmi zapomnialas mnie. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Plik lukasz zagrobelny-zapomnialas mnie nie został do tej pory nigdy pobrany. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

lukasz zagrobelny-zapomnialas mnie to utwór, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie miłośników tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że lukasz zagrobelny jest w stanie nagrać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, do którego należy lukasz zagrobelny-zapomnialas mnie, ale też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być głośne domówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony zapomnialas mnie? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych witryn. Lecz jednak posiadamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy utworów dodajemy nowe piosenki, systematycznie poszerzając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj