Venus Jones - Te amo (Damn-R remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:30
Data dodania: 19.09.2010 13:44:47
Rozmiar pliku: 5,15 MB
Tagi: Venus Jones, Te amo (Damn, R remix), venus, jones, te, amo, damn-r, remix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Venus_Jones_-_Te_amo_(Damn-R_remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to pięć i piętnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sekund. Jest to kawałek o tytule "Te amo (Damn", którego autorem jest Venus Jones. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku Venus Jones - Te amo (Damn-R remix) do tej pory. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jeżeli poszukiwałeś numeru Te amo (Damn, który wykonuje Venus Jones, nie zdołałbyś trafić w bardziej odpowiednie miejsce. Jedynie w tym miejscu odnajdziesz wspaniałe, bezpłatne mp3, po czym pobierzesz je na swój odtwarzacz, bez żadnych kłopotów. Dysponujemy bardzo rozbudowaną bazą kawałków i muzyków - to piosenki wielu odrębnych artystów, nie tylko Venus Jones. Dlatego jeżeli jesteś zaciekawiony ściąganiem z Wrzuty, postaramy się dorównać Twoim oczekiwaniom.

Posiadana przez nas wyszukiwarka mp3 pomoże Ci znaleźć dokładnie takie piosenki, które masz ochotę pobrać. Interesuje Cię Venus Jones - Te amo (Damn-R remix)? We właściwe pole wpisz autora oraz tytuł i wyszukaj - błyskawicznie uzyskasz wynik z pożądanym mp3 do pobrania. To jest całkowicie bezpłatne i prostsze niż myślisz!

Każdego dnia, bez przerwy, baza możliwych do pobrania piosenek powiększa się - z Waszą nieocenioną pomocą, jako fanów świetnej muzyki i użytkowników strony. W ostatnich dniach nie można było nie zaobserwować dużego wzrostu pobierania z Wrzuty utworów Venus Jones. Jednakże czy warto posłuchać utworów tego artysty, dla przykładu Te amo (Damn? Pobierz mp3 i przekonaj się o tym własnoręcznie! Nic za to nie zapłacisz, a prawdopodobnie dzięki temu odkryjesz działalność artystyczną kolejnej, rosnącej w siłę osobistości sceny muzycznej.

W wielu wyszukiwarkach ludzie wpisują Venus Jones - Te amo (Damn-R remix) mp3 download, ale nie znajdują nic, bo są kierowani na śmieciowe witryny. Być może nawet te strony nie są złe, udostępniają pobieranie mp3 za opłatą. Korzystając z naszego niezwyczajnego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader, tego typu kłopoty przestaną zajmować Ci głowę. Bez żadnych problemów wykonasz Te amo (Damn download i w mgnieniu oka zaczniesz cieszyć się z ulubionej piosenki.

Mamy pewność, że pozostaniesz na naszym portalu przez długi czas i będziesz ją użytkował zawsze wtedy, kiedy będzie Ci potrzeba darmowych mp3. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poza Venus Jones poznać również twórczość innych wykonawców. Całkiem możliwe, że ich kawałki będą niezwykle podobne do Te amo (Damn, lecz jest duże prawdopodobieństwo, że jednak będą jak najbardziej inne i nieprzypominające reszty. Twórczość w teraźniejszych czasach jest tak różnorodna, że nawet jeżeli nie spodoba Ci się konkretny hit, inne bezpłatne mp3 okaże się dużo lepsze i bez problemu zaspokoi Twój muzyczny głód.

Jesteśmy otwarci w zupełności dla każdego. Nie wymagamy żadnych wpłat za to, że pomijasz Wrzutę i dzięki naszej pomocy pobierasz stamtąd empetrójki. Wolisz mp3 Venus Jones - Te amo (Damn-R remix)? Pobierz je w tej chwili, zobaczysz że to bardzo nieskomplikowane. Jeżeli dokładnie śledzisz zmiany na tym portalu, masz świadomość że ciągle coś udoskonalamy. Dzięki temu możesz bez trudności i blokad czerpać z najlepszej, bezpłatnej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj