Kadra Epnasku - Na Małą Skale

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:54
Data dodania: 19.09.2010 13:52:48
Rozmiar pliku: 6,72 MB
Tagi: Kadra Epnasku, Na Małą Skale, kadra, epnasku, na, małą, skale, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kadra_Epnasku_-_Na_Małą_Skale.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz słyszysz to około sześć i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Kadra Epnasku, której nazwa brzmi Na Małą Skale. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Kadra Epnasku - Na Małą Skale. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Na Małą Skale, której autorem jest Kadra Epnasku, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład Kadra Epnasku - Na Małą Skale, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Na Małą Skale? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj