Ataraxia - Mundus Est Jocundum (Carmina Burana)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 19.09.2010 14:04:33
Rozmiar pliku: 3,96 MB
Tagi: Ataraxia, Mundus Est Jocundum (Carmina Burana)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ataraxia_-_Mundus_Est_Jocundum_(Carmina_Burana).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Ataraxia, którego tytuł brzmi Mundus Est Jocundum (Carmina Burana). Plik mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Ataraxia - Mundus Est Jocundum (Carmina Burana). Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Mundus Est Jocundum (Carmina Burana). Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Ataraxia - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Ataraxia - Mundus Est Jocundum (Carmina Burana), a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Mundus Est Jocundum (Carmina Burana)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, aby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj