Patologia - Pasazer

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:48
Data dodania: 19.09.2010 14:08:24
Rozmiar pliku: 4,40 MB
Tagi: Patologia, Pasazer
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Patologia_-_Pasazer.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje cztery i czterdzieści setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Patologia, którego tytuł to Pasazer. Plik mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Patologia - Pasazer dotychczas. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Patologia - Pasazer to kawałek, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie miłośników tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Patologia potrafi nagrać wyraziste, szybko wpadające w ucho przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu parę perełek dla siebie. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Patologia - Pasazer, lecz również wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i świetne brzmienie muzyki.

Jesteś zaciekawiony Pasazer? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych witrynach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się regularnie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością błyskawicznie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj