Swedish House Mafia - One (Your Name)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 19.09.2010 14:13:20
Rozmiar pliku: 2,57 MB
Tagi: Swedish House Mafia, One (Your Name), swedish, house, mafia, one, your, name
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Swedish_House_Mafia_-_One_(Your_Name).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej dwa i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. Odtwarzasz kawałek tytułem "One (Your Name)", którego wykonawcą jest Swedish House Mafia. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Trochę wyżej znajduje się teledysk do tej piosenki. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Swedish House Mafia - One (Your Name) jak na razie. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zyskują tłumy nowych słuchaczy, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Analogicznie jest z przebojem One (Your Name), wykonywanym przez Swedish House Mafia. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Swedish House Mafia - One (Your Name)? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o One (Your Name), a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach kawałka Swedish House Mafia? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz szukać darmowych hitów na różnych, niebezpiecznych serwisach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, jak choćby Swedish House Mafia - One (Your Name), pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem będzie pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz ogrom przebojów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj