DKA - Życie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 19.09.2010 15:22:28
Rozmiar pliku: 3,07 MB
Tagi: DKA, Życie, życie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DKA_-_Życie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i siedem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to piosenka tytułem "Życie", której wykonawcą jest DKA. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nikt nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego DKA - Życie jak na razie. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 DKA - Życie do pobrania możesz wyszukać wpisując:
DKA - Życie download, download DKA - Życie, pobierz DKA - Życie, DKA - Życie pobierz, pobierz mp3 DKA - Życie, download mp3 DKA - Życie, DKA - Życie pobierz mp3, DKA - Życie mp3 pobierz, zippy DKA - Życie zippy, chomikuj DKA - Życie chomikuj, DKA - Życie mp3 download, darmowe mp3 DKA - Życie, DKA - Życie download mp3, lub DKA - Życie mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Życie, którą wykonuje DKA, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu DKA - Życie, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie łatwych do wykonania sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon Życie? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej biblioteki piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj