Dj. VaXeL Vs.Cliver - Zaufaj_mi - Kanikuly_

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 19.09.2010 15:26:19
Rozmiar pliku: 2,67 MB
Tagi: Dj. VaXeL Vs.Cliver, Zaufaj_mi, Kanikuly_
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj._VaXeL_Vs.Cliver_-_Zaufaj_mi_-_Kanikuly_.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Dj. VaXeL Vs.Cliver, której tytuł brzmi Zaufaj_mi. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Dj. VaXeL Vs.Cliver - Zaufaj_mi - Kanikuly_ do tego momentu. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Zaufaj_mi, której autorem jest Dj. VaXeL Vs.Cliver, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Dj. VaXeL Vs.Cliver - Zaufaj_mi - Kanikuly_, a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Zaufaj_mi? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj