Tristania-The Shining Path

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:47
Data dodania: 19.09.2010 15:27:14
Rozmiar pliku: 6,21 MB
Tagi: Tristania, The Shining Path
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tristania-The_Shining_Path.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje sześć i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na sześć minut i czterdzieści siedem sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "The Shining Path", którego wykonawcą jest Tristania. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego Tristania-The Shining Path dotychczas. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tristania-The Shining Path coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Tristania jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Tristania-The Shining Path, lecz też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym brzmieniem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany The Shining Path? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeśli zdarzy się, że go tutaj brakuje, z całą pewnością bardzo szybko znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj