14-la_coka_nostra-thats_coke

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 19.09.2010 15:27:28
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: la_coka_nostra, thats_coke, la, coka, nostra, thats, coke
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14-la_coka_nostra-thats_coke.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie odtwarzasz to trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i czterdzieści sekund. Piosenka ta nosi tytuł "thats_coke", której autorem jest la_coka_nostra. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego 14-la_coka_nostra-thats_coke do tego momentu. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

14-la_coka_nostra-thats_coke coraz szybciej zdobywa popularność wśród dużej liczby słuchaczy, nie tylko takiego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że la_coka_nostra potrafi nagrać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Znajdziesz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, który przedstawia sobą 14-la_coka_nostra-thats_coke. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze muszą to być ogromne domówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię thats_coke? Download tego pliku to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych witrynach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj