08.Janusz Grzywacz - W swojej samotności

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 19.09.2010 15:28:58
Rozmiar pliku: 5,81 MB
Tagi: 08.Janusz Grzywacz, W swojej samotności, Janusz, Grzywacz, swojej, samotności
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

08.Janusz_Grzywacz_-_W_swojej_samotności.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz otworzoną to około pięć i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dziesięć sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez 08.Janusz Grzywacz, którego nazwa to W swojej samotności. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Piosenka 08.Janusz Grzywacz - W swojej samotności nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby 08.Janusz Grzywacz - W swojej samotności. Czemu właśnie ta piosenka?

08.Janusz Grzywacz bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć utwory. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy W swojej samotności, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz spotkać na podobnych stronach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

W swojej samotności, autorstwa 08.Janusz Grzywacz, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż 08.Janusz Grzywacz - W swojej samotności stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor produkuje przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj