Flotsam And Jetsam - Hypodermic Midnight Snack

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 19.09.2010 15:36:07
Rozmiar pliku: 6,35 MB
Tagi: Flotsam And Jetsam, Hypodermic Midnight Snack, flotsam, and, jetsam, hypodermic, midnight, snack, thrash, metal, 1992
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Flotsam_And_Jetsam_-_Hypodermic_Midnight_Snack.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje sześć i trzydzieści pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Flotsam And Jetsam, którego tytuł to Hypodermic Midnight Snack. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Flotsam And Jetsam - Hypodermic Midnight Snack jak na razie. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Flotsam And Jetsam - Hypodermic Midnight Snack. Czy warto się z tym zapoznać?

Flotsam And Jetsam bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho piosenki. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Hypodermic Midnight Snack, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tutaj piosenek jest zupełnie darmowa, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Hypodermic Midnight Snack, autorstwa Flotsam And Jetsam, to znakomita piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Flotsam And Jetsam - Hypodermic Midnight Snack stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Flotsam And Jetsam nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj