Chris Cornell - Part of Me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 19.09.2010 15:39:21
Rozmiar pliku: 8,04 MB
Tagi: Chris Cornell, Part of Me, chris, cornell, part, of, me, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chris_Cornell_-_Part_of_Me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej osiem i cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Part of Me", której wykonawcą jest Chris Cornell. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Nikt nie pobrał pliku Chris Cornell - Part of Me do dnia dzisiejszego. Żadna osoba do dziś nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Part of Me, którą wykonuje Chris Cornell, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby Chris Cornell - Part of Me, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niezwykle sprytnych do wykonania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Part of Me? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj