Milk Inc - Go to hell

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 19.09.2010 15:41:59
Rozmiar pliku: 3,46 MB
Tagi: Milk Inc, Go to hell
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Milk_Inc_-_Go_to_hell.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej trzy i czterdzieści sześć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "Go to hell", którego autorem jest Milk Inc. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu pliku Milk Inc - Go to hell. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik audio, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Milk Inc - Go to hell. Czemu właśnie ten utwór?

Milk Inc jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Go to hell, niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz spotkać na podobnych serwisach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Go to hell, autorstwa Milk Inc, to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Milk Inc - Go to hell stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Milk Inc nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj