Matiz - Kilka słów dla wroga

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:19
Data dodania: 19.09.2010 15:43:23
Rozmiar pliku: 2,13 MB
Tagi: Matiz, Kilka słów dla wroga, Kilka, słów, dla, wroga, Hip, HopRap, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Matiz_-_Kilka_słów_dla_wroga.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży dwa i trzynaście setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dziewiętnaście sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Matiz, którego tytuł to Kilka słów dla wroga. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem wdzięczni, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Matiz - Kilka słów dla wroga do dnia dzisiejszego. Nikt do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Kilka słów dla wroga. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Matiz, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Matiz - Kilka słów dla wroga, a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Kilka słów dla wroga? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj