Cashis - Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:40
Data dodania: 19.09.2010 15:53:08
Rozmiar pliku: 5,18 MB
Tagi: Cashis, Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc..., eminem, prod, jenkins
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cashis_-_Ms._Jenkins_(prod._by_Eminem)_[_do_sc....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej pięć i osiemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i czterdzieści sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc...", którego autorem jest Cashis. Plik mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Do dziś żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku Cashis - Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc.... Nikt dotychczas nie raczył dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc.... Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Cashis, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Cashis - Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc..., a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka bardzo łatwych do wykonania tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na telefon Ms. Jenkins (prod. by Eminem) [ do sc...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj