Gosia Andrzejewicz - Słowa (Forseco Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:45
Data dodania: 19.09.2010 15:55:04
Rozmiar pliku: 2,17 MB
Tagi: Gosia Andrzejewicz, Słowa (Forseco Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gosia_Andrzejewicz_-_Słowa_(Forseco_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie masz otworzoną to dwa i siedemnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Słowa (Forseco Remix)", której wykonawcą jest Gosia Andrzejewicz. Kawałek w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Gosia Andrzejewicz - Słowa (Forseco Remix) nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco się zaciera - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Gosia Andrzejewicz - Słowa (Forseco Remix). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Gosia Andrzejewicz bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Słowa (Forseco Remix), genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także szybko i bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Słowa (Forseco Remix), w wykonaniu Gosia Andrzejewicz. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu Gosia Andrzejewicz - Słowa (Forseco Remix) jest obecnie trendy. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj