Yaro, Kasia Klich - Puenta

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 19.09.2010 15:55:05
Rozmiar pliku: 4,73 MB
Tagi: Yaro Kasia Klich, Puenta, yaro, kasia, klich, alternative, 2010-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Yaro,_Kasia_Klich_-_Puenta.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej cztery i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Yaro, Kasia Klich, której nazwa to Puenta. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Yaro, Kasia Klich - Puenta do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się zanurzenia w świat muzyki? Czeka na Ciebie bezlik darmowych empetrójek, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Puenta? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Yaro, Kasia Klich jest modnym i cenionym autorem na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo jest z Puenta. Download pliku mp3 najłatwiej zrobić na naszej stronie. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę albo podobne strony.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Zatem nie zwlekaj - ściągnij Yaro, Kasia Klich - Puenta i słuchaj jej gdzie zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co istotne, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić niczego poza wytypowaniem przeboju i ściągnięciem go. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to świetne wyjście dla tych, którzy pragną przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero później to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je także posłuchać, aby nie brać niczego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Gdy dany utwór Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże Puenta, autorstwa Yaro, Kasia Klich, znajduje się ostatnio na topie - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj