Tristania - Midwintertears (Live)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:34
Data dodania: 19.09.2010 15:59:55
Rozmiar pliku: 6,92 MB
Tagi: Tristania, Midwintertears (Live), midwintertears, live, gothic, doom, metal, 2000
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tristania_-_Midwintertears_(Live).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej sześć i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na siedem minut i trzydzieści cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Tristania, której nazwa brzmi Midwintertears (Live). W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Tristania - Midwintertears (Live) dotychczas. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zdobywają rzesze nowych słuchaczy, gotowych wydać grube pieniądze na koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Takim twórcą jest właśnie Tristania, a najnowszy przebój Midwintertears (Live) jest już głośno komentowany na stronach internetowych, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Zapewne chciałbyś sam przekonać się, czym jest Tristania - Midwintertears (Live)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same dobre recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Midwintertears (Live), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Tristania? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie każdego utworu z Wrzuty. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, na których poszukiwałeś darmowych empetrójek - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Tristania - Midwintertears (Live), pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych piosenek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj